Rekomendacje

Radek

Paulina to świetna nauczycielka języka hiszpańskiego z potężnymi pokładami cierpliwości i umiejętności w przekazywaniu wiedzy. Zamiłowana pasjonatka, pełna oddania w tym co robi – polecam z całego serca 🙂

Aleksandra

Bardzo miła, sympatyczna pani korepetytor. Bardzo pomogła synowi w nauce języka hiszpańskiego. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Edyta

Polecam Paulinę Walczak #latinoSi! Uczy moją córkę hiszpańskiego od kilku miesięcy. Córka niedawno zdawała egzamin, który poszedł jej świetnie :), mimo że ma dysleksję. Na lekcji zawsze miła atmosfera i dobry humor :).

Kasia

Pani Paulina pełniła rolę nauczyciela/lektora języka hiszpańskiego naszej córki (w tym przygotowanie do państwowych egzaminów kończących szkołę podstawową).

Pani Paulina prezentuje bardzo wysoki poziom umiejętności pedagogicznych – stosuje nowoczesne techniki przekazywania wiedzy: przede wszystkim pozytywną motywację, uczy technik uczenia się, stawia na szybką samodzielność dziecka, likwiduje barierę uczeń-nauczyciel. Jest starszą koleżanką z pasją do języka hiszpańskiego, a jednocześnie dba, żeby zrealizować materiał przewidziany na spotkanie.

W ocenie, zarówno naszej jak i córki, Pani Paulina bardzo zrozumiale wyjaśnia kwestie gramatyczne i mówi z pięknym akcentem hiszpańskim.

Z całym przekonaniem rekomendujemy Panią Paulinę jako nauczyciela/lektora języka hiszpańskiego zarówno dla Państwa dzieci, jak i dla dorosłych uczniów.